Një recetë e pasur dhe me lagështi me çokollatë me shije të këndshme, por që ende përputhet me kufizimet dietetike të sezonit të kreshmeve.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota miell (me qëllim të përgjithshëm)
- 2 tsp. sode buke
- 6 tbsp. kakao pluhur
- 1 tsp. kripë
- 2 gota sheqer (grimcuar)
- 3 tbsp. uthull të bardhë
- 2 tsp. ekstrakt vanilje
- 3/4 filxhan vaj perimesh
- 2 gota ujë (të ftohtë)
- Opsionale: 1 filxhan arra (copëtuar)
- Për pluhur: sheqer (confectioners)
Si ta Bëni
- Shosheni miellin, sodën e pjekjes, pluhurin e kakaos dhe kripën në një tas përzierës dhe përziejeni duke përdorur një shul.
- Në një tas të veçantë, kombinoni sheqerin, uthullin, ekstraktin e vaniljes, vajin e perimeve dhe ujin. Futje së bashku derisa sheqeri të shpërbëhet dhe përbërësit e lagësht kombinohen.
- Shto përbërësit e thatë në përbërësit e lagësht dhe përzierje deri në inkorporuar dhe një formë të butë qëlloj. Përzieni në arra të copëtuara nëse përdorni.
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Lëreni lehtë një tigan 9 x 13 ose llak me llak për gatim për të parandaluar fërkimin. Hidheni qëllimin dhe ngrini lart me një shpatull.
- Piqni në një furrë të nxehtë 350 gradë për rreth 45 minuta ose derisa një kontrollor futur në qendër të tortës del jashtë të pastër.
Shënim: Ky recetë mund të përdoret gjithashtu për të bërë cupcakes. Ajo do të japë rreth dy duzina cupcakes rregullt ose 48 cupcakes mini. Për cupcakes, zvogëloni kohën e pjekjes në 20 minuta.
Kur tortë është ftohur, të shërbejë me një pluhur të sheqerit dhe frutave shijoni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 194 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 279 mg |
| karbohidratet | 24 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |