Ky sorb nga rrushi është nga një recetë e veçantë e trashëgimisë që daton nga ditët e kopshtarisë së stërgjyshit të mi në vitet 1950. Ka pasur gjithmonë një tas të rrushit të tij të freskët në tryezë gjatë verës, por kur netët filluan të ftoheshin, rrushi në hardhi u bë pak i butë. Gjithmonë i kursyer, ai erdhi me versionin e tij të një sorbeti, kështu që ai mund të përdorte çdo rrush të fundit.
Shënim i Cook : Kjo recetë e rrushit të rrushit mund të bëhet me rrush të gjelbër ose me rrush të kuq .
Ky recetë rrushi rrushit bën 6 servings.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gota rrush të ftohtë (çdo varietet)
- 1/3 filxhan sheqer i grimcuar
- 2 lugë lëng limoni
Si ta Bëni
- Procesi i rrushit dhe sheqerit në një përpunues të ushqimit ose blender për 2 deri në 3 minuta, derisa sheqeri është tretur plotësisht dhe lëkurat e rrushit janë pulverizuar.
- Shtypni përzierjen përmes një sitë me rrjetë të hollë dhe hidhni ato të ngurta.
- Llokoçis purpurin e rrushit me lëng limoni dhe ngrijeni përzierjen në një krijues akullorësh sipas udhëzimeve të prodhuesit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 100 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 26 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |