Kjo suxhuk i mbushur kungull verë është në krye me një djathë të vogël Parmesan.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 kunguj të mesëm të verdhë
- 4 ounces salcice të freskëta
- 1 qepë të mesme, copëtuar
- Kripë dhe piper, për shije
- 2 feta bukë të freskët, të copëtuar
- Kripë e shijshme, për shije
- 2 deri 3 lugë djathë djathi
Si ta Bëni
1. Boil squash tërë derisa të butë tender; rreth 6 minuta. Drain dhe ndarë me kujdes kungull gjatësi. Duke përdorur një lugë, nxjerrni pulpë, duke u kujdesur që të mos thyejnë predhat e jashtme.
2. Vendosni pulpën mënjanë. Vendi predha kungull në një pjatë pjekjeje.
3. Në një tigan mbi ngrohjen mesatare, nxisni sallam me qepë. Shtoni kripë dhe piper në shije; hiqni nga nxehtësia. Shto pulpë kungull, crumbs bukë, dhe kripë kalitur. Shtoni pak ujë nëse përzierja është shumë e thatë.
4. Derdhni predha kungull me përzierjen e sallamit dhe spërkatni me djathë parmigiane; piqni në 375 ° për 15 deri në 20 minuta, ose derisa të nxehtë dhe të thekur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 73 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 236 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |