Një recetë vegjetarian verë e pjekur në stilin jugperëndimor të bërë nga djegës vegjetarian para-bërë ose të konservuar, hominy, dhe mbivendosur me patate të skuqura misri grimcuar. Nuk do të duhet shumë kohë për të marrë këtë tavë të thjeshtë në furrë dhe mbi tavolinë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 qepë, copëtuar të vogla
- 3 karafil hudher, i grirë
- 1 lugë çaji qimnon
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
- Përafërsisht. 2 gota patate të skuqura tortilla misri, grimcuar dhe të ndarë
- 1 15 -thotë mund të djegës vegjetarian
- 1 15-ons mund
- pinto ose fasule navy
- 1 15-ons mund hominy
- 1 4-ons mund të butë
- gjelbër chilies , feta
- 1 filxhan djathë çedër të integruar
Si ta Bëni
- Para-ngrohni furrën në 350 F.
- Sautee qepë, hudhër, dhe qimnon në vaj ulliri deri qepë janë të buta, rreth 6-8 minuta. Le menjane.
- Në një gjellë të madhe tavë, shtoni gjysmën e patate të grimcuar misri, pastaj chili, pinto ose fasule navy, homini, dhe chilies e gjelbër.
- Shtoni përzierjen e hudhrave dhe qepëve.
- Sasi e vogël e djathit dhe patate të skuqura mbeturish mbi majë.
- Mbulo me petë dhe piqni për 25-30 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1051 |
| Fat i shëndoshë | 38 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 60 mg |
| sodium | 1.318 mg |
| karbohidratet | 137 g |
| Fibër diete | 28 g |
| proteinë | 47 g |