Një përzierje e sallamit të butë dhe djathit të parmesë përbëjnë mbushjen për këtë kungull të shijshëm të mbushur . Përdorni një suxhuk të ëmbël të butë italian ose suxhuk mëngjes në këtë recetë. Ju mund të përdorni edhe një suxhuk të Turqisë .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 kunguj mediave të mesme
- 1/4 kile suxhuk i bute italian ose ndonje suxhuk i fresket
- 1 hudhër karafil, i grirë
- 1/2 filxhan djathë parmigë integruar,
- i ndarë
- 1/2 filxhan çaji cracker kripe
- 1 vezë,
- rrahur lehtë
- 1/4 lugë çaji tharë fletë trumzë, shkatërruar
- 1/4 lugë çaji kripë
- dash piper
Si ta Bëni
- Cook tërë kungull i njomë në ujë të vluar uji deri pak mezi tender, rreth 5 deri në 8 minuta.
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Pritini secilën kunguj të njomë në gjysmën e gjatësisë; nxjerrni kungull, duke lënë rreth 1/4 inç shell. Mash kungull ju mori; le menjane. Vendosni predhat në një pjatë të pjekjes së cekët; le menjane.
- Në një tigan të rëndë mbi nxehtësinë mesatare, kuzhinier sallam me qepë të copëtuar. Derdhni yndyrë të tepërt dhe llokoçisni në kungull i njomë.
- Rezervimi i 2 lugë djathë parmesan për copëzim, shtoni djathë të parmezës së mbetur në përzierjen e mishit së bashku me copëtuesit e copëtuar, vezën, trumzë, kripën dhe piperin. Përzihet mirë.
- Lugë përzierje në predha kungull i njomë dhe spërkat me të rezervuara 2 lugë djathë parmesan.
- Piqni për 20 deri në 30 minuta.
Shërben 4.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 238 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 78 mg |
| sodium | 503 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 13 g |