Portokët janë një frut i popullarizuar në Marok dhe përdoren në të dy enët këndshëm dhe të ëmbël. Lëngja dhe zest janë shtuar në tagines, pjekur në ëmbëlsira dhe janë përbërësit kryesorë në këtë salcë ëmbëlsirë lehtë portokalli.
Ju do të duhet dy ose tre portokall të freskëta për ta bërë këtë salcë të thjeshtë. Një zester agrume ose mikroplani është mjeti ideal për zesting fruta - ju mund të përdorni një peeler perime dhe pastaj pres gjest, por që krijon një hap shtuar.
Me aromën e saj intensive, vetëm një sasi e vogël e salcës është e tëra që ju nevojitet për të shtuar një prekje të shijshme agrume në crepes , tortë, akullore , kremra dhe desserts tjera.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan lëng portokalli shtrydhur fllad (nga 2 ose 3 portokall)
- Zest nga 1 portokalli
- 1/4 filxhan sheqer
- 1 lugë gjelle gjalpë
Si ta Bëni
- Përzieni lëngun e portokallit, zestin dhe sheqerin në një tigan të vogël. Ziejeni përzierjen e lëngjeve në mes të nxehtësisë së mesme, nxitje herë pas here, për rreth 15 minuta, derisa të formohet një salcë e trashë dhe me shurup. (Në këtë pikë, ju duhet të jeni në gjendje të derdhni salcë, por nëse dëshironi, vazhdoni ta ulni salcën për ta bërë atë edhe më të trashë.)
- Kur salcë është një konsistencë që ju pëlqen, llokoçis në gjalpë dhe ziej për një tjetër 2 ose 3 minuta. Hiqeni nga nxehtësia dhe lini të ftoheni.
- Shërbyer salcë portokalli ftohtë, në temperaturë dhome ose të ngrohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 41 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 3 mg |
| sodium | 0 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |