Kajsira ruan dhe salcë Barbecue ekip deri për të bërë një salcë mitik për këto meatballs lehtë. Lëkurat janë bërë me një kombinim të mishit të ligët dhe mish derri. Saute qofte ose piqni ato.
Për një salcë spicier, shtoni disa thekon copëtuar piper i kuq në përzierje salcë. Ngrohësi i ngadalshëm i bën këto ëmbëlsirë qumështore të shijshme me ëmbël të lehtë për t'u përgatitur dhe për të shërbyer.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lb viçi i dobët terren
- 1 lb. sallam butë derri (ose të përdorin të gjitha viçi)
- 2 gota thërrime të buta bukë
- 2 vezë
- 1/2 filxhan qepë copëtuar
- 2 lugë majdanoz të freskët (grirë, ose 2 teaspoons thata thata majdanoz)
- 2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji pluhur hudhër
- Për salcë:
- 1 (12 oz) jar kajsi ruan
- 3/4 filxhan
- salcë Barbecue
Si ta Bëni
- Kombinoje viçi, sallam, crumbs bukë, vezë, qepë, majdanoz, kripë dhe kripë hudhër; përzihet butësisht pastaj formë me duart për të formuar qofte të vogla.
- Braun në një tigan të madh ose piqni në 350 F (në raft në pjekje) për 30 minuta, duke u kthyer në të dy anët.
- Vendoseni skuqjen e qengjave në qilar.
- Kombinoje kripën e ruajtjes dhe salc Barbecue në një tigan mbi ngrohjes mesme; kuzhinier deri nxehtë dhe pastaj pour salcë mbi meatballs.
- Mbulo dhe kuzhinier me LOW për 3 deri në 5 orë.
- Shërbejeni qofte me oriz ose mbani ato në të ulët ose të ngrohtë në tenxhere të ngadalshëm dhe shërbejeni si një meze.
Bën 4 deri në 5 xhupë qofte.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 181 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 53 mg |
| sodium | 588 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 11 g |