Kjo recetë mbushur kungull i njomë bën thirrje për oriz si mbushje kryesore. Çdo stilin e orizit do të punojë ose ju mund të përdorni quinoa nëse preferoni. Trajto me kujdes për të mbajtur mbushjen në kungull.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 kunguj mediave të mesme
- 2 gota (475 ml) oriz i gatuar ose
- quinoa
- 1 filxhan (240 ml) djathë gouda (copëtuar)
- 1 domate mesatare (mbjellur dhe copëtuar imët)
- 3 lugë gjelle (45 ml) gjalpë (i pakripur dhe i shkrirë)
- 1 hudhër karafil (i grirë)
- 1 lugë çaji (5 ml) majmur të thatë
Si ta Bëni
1. Pritini kunguj të njomë në gjatësi dhe hidhni mishin dhe hidhni. Shell duhet të jetë rreth 1/4 inç i trashë. Kombino përbërësit e mbetur, përveç djathit, në një tas të mesëm.
2. Ngrohni skarë për ngrohje të mesme. Ndërsa vuaj është ngrohje, transferoni 1/4 filxhan përzierje të orizit në predha kungull i njomë. Mbushni secilën kunguj të mbushur me djathë. Vendoseni në një grilë të gatuar të lehtë dhe të lejoni të gatuani për 10 minuta, Kur kungull i njomë është i butë dhe djathi është i shkrirë, hiqni nga nxehtësia dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 180 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 27 mg |
| sodium | 199 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 7 g |