Duke kërkuar për një pjatë të shëndetshme, të shijshme paskanale që është relativisht e lehtë për t'u përgatitur? Kjo recetë e shijshme e kungës perimesh përmban karrota të integruara, kungull i njomë, selino, patate, qepë dhe hudhër të përzier me vezë, vaj, niseshte patate, dhe erëza.
Duke qenë se ushqimi i Pashkës ka tendencë të jetë i rëndë, aq më shumë perime të përdorura në Pashkën, aq më mirë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 deri në 3 karrota
- 2 gjethe selino
- 2 kungull i njomë
- 2 patate
- 1 parsnip
- 1 qepë të madhe
- 2 karafil
- hudhër
- 3 vezë të mëdha (rrahur lehtë)
- 1 filxhan niseshte patate
- 1 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji piper
- 3/4 filxhan vaj
Si ta Bëni
- Ngrohni furrën në 375F / 190C. Bëni një kavanoz prej 11 x 8 inç.
- Në një përpunues ushqimi, grilë karrota, selino, kungull i njomë, patate, parsnip, qepë dhe hudhër. Vendosni perimet e copëtuara në një tas të madh.
- Llokoçis në vezët lehtë rrahur. Shtoni kripën e patates, pluhurin e pjekjes, kripën dhe piperin dhe përziejeni mirë. Shtoni vajin.
- Derdhni gungën e kugelit në pjatën e përgatitur. Piqni për 1 orë 10 minuta, ose derisa kugel të jetë gatuar dhe i thekur në krye.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 250 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 113 mg |
| sodium | 768 mg |
| karbohidratet | 43 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 10 g |