Një bukë e mrekullueshme e kungujve, me erëza, rrush të thatë dhe arra të copëtuara. Kjo është një bukë e mirë e shpejtë për të pjekur dhe ngrirë për më vonë. Freeze feta individuale dhe të marrin ato për mysafirët e pushimeve.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/3 filxhan gjalpë, zbutur
- 1 1/3 gota sheqer
- 2 vezë, rrahur
- 1/4 filxhan uji
- 1 filxhan të konservuar kungull pure
- 1 2/3 gota miell
- 1 lugë çaji sode buke
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/2 lugë çaji kanellë
- 1/4 lugë çaji karafil
- 1/2 filxhan arra copëtuar
- 1/4 filxhan rrush të copëtuar ose datat e copëtuara, opsionale
Si ta Bëni
- Ngrohni furrën në 350 ° F (180 ° C / gaz 4). Grease një pan pan 9x5x3-inch.
- Në një tas përzierës me mikser elektrik, gjalpë krem dhe sheqer deri në dritë; le menjane. Në një tas tjetër përzierje kombinojnë vezë, ujë dhe kungull; përzierje mirë. Shto gjalpë me krem; përzierje tërësisht.
- Shosh përbërësit e thatë së bashku në një tas të veçantë.
- Shtoni rreth një të tretën e përbërësve të thatë në një kohë për përzierje të kungujve, duke nxitur mirë pas çdo shtese. Dele në arra dhe rrush të thatë.
- Piqni në kavanozin e përgatitur për 55 deri në 60 minuta.
Më shumë Recipes
Makineri bukë Pumpkin Bukë e shpejtë
Bukë kungull lajthie
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 388 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 83 mg |
| sodium | 443 mg |
| karbohidratet | 55 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 5 g |