Ky recetë franceze dhe djathë ka shije të butë, të pasur, dhe vetëm një prekje të sofistikuar - asgjë si ato pak kuti blu të përzier të thatë dhe të kripur të shitur në tregje dhe dyqane komoditeti. Kjo gjellë merr vetëm 40 minuta për t'u përgatitur, shumë më pak se një e katërta e të cilave është shpenzuar në mënyrë aktive për gatim. Përdorni këtë "mac dhe djathë" të stilit francez si një pjatë e papritur anësore në një menu darke ose si pikë qendrore e një dimri dimëror të shtëpisë së shtëpive malore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 16 ounces makarona të vogla
- 1 hudhër karafil (prerë në gjysmë gjatësi)
- 2 lugë gjelle gjalpë (i shkrirë)
- 1 1/4 gota creme fraiche
- 2 gota Gruyere djathë (copëtuar)
- 2 gota djathi i gutave (copëtuar)
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i zi terren
- 1/3 filxhan bukë e thatë
Si ta Bëni
Ngroheni një furrë në 350F. Përgatitja e makaronave sipas udhëzimeve të paketimit dhe pastrimi i saj.
Ndërsa makaronat po vlojnë, fshijini fundin e prerë të hudhjes përgjatë gjithë sipërfaqes së brendshme të një gjellë pjekjeje prej 3 pikësh. Furçë të njëjtën sipërfaqe me gjalpë të shkrirë.
Derdhni makaronat e drenazhuar në pjatën e përgatitur. Llokoçis fraksionin e qumështit, 1 1/2 gota djathë të copëtuar, kripë dhe piper në makarona.
Sasi këpushat e bukës dhe djathi i mbetur mbi sipërfaqen e makaroneve dhe djathit.
Pjekni tavanin, të zbuluar, për 20 deri në 25 minuta, derisa të jetë e nxehtë dhe me flluska të gjata dhe të kthehet në ngjyrë kafe të artë në krye. Shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 630 |
| Fat i shëndoshë | 41 g |
| Fat i ngopur | 24 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 128 mg |
| sodium | 628 mg |
| karbohidratet | 36 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 30 g |