Këto steaks salmon janë të zier me një vermut të vogël ose verë të bardhë dhe një koleksion të bukur të bimëve dhe seasonings. Shërbeni këtë gjellë të shijshme me një sallatë dhe pilaf orizi , ose ndonjë nga enët tuaja të preferuara anësore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota ujë
- 1/2 filxhan verë të thatë të bardhë ose vermut të thatë
- 1 qepë, feta
- 1 limon, feta
- 1 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji peppercorns
- 2 sprigs kopër ose 1/2 lugë çaji dillweed thatë
- 2 sprigs majdanoz
- 4 salmon steaks, rreth 2 paund
Si ta Bëni
- Kombinoje 2 gota ujë, verë, qepë, limon, kripë, peppercorns, kopër dhe majdanoz në një tigan të madh. Nxehtësia në valë. Ulja e nxehtësisë, mbulo dhe ziej për 10 minuta.
- Shtojini steaksin e salmonit, mbulojini dhe zierni butësisht për 5 minuta (pak më të gjatë për vaktet më të trasha se 1/2-inç), ose derisa peshku të thehet lehtë me një pirun.
- Ngrini steaks nga gatimi lëngshme me një shpatull slotted dhe vendin në pjatë shërbejnë. Shërbyer me salcë kastravec, salcë hollandaise, ose ndonjë salcë tuaj të preferuar.
Shërben 4
Më shumë Recipes preferuar Salmon
Ka shumë mënyra të shijshme për të shijuar salmonën. Jepni një nga këto receta për të provuar herën tjetër që ju jeni në gjendje shpirtërore për salmon:
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 489 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 152 mg |
| sodium | 1.017 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 55 g |