Nëse është spageti, linguini apo fettuccine - makarona me salcë të kuqe grumbull është një pjatë klasike në restorantet italiane-amerikane. Por është një recetë e lehtë për të bërë në shtëpi, kështu që nuk ka nevojë të dalësh jashtë për të shijuar këtë makarona të shijshme të deti.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë vaj ulliri
- 3 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë gjelle achovy paste ose 2 fileto, i grirë
- 2 lugë
- kaperi
- 1 lugë çaji
- thekon copëtuar piper i kuq
- 1/2 filxhan verë të thatë të thatë
- 3 gota salcë domatesh përgatitur (plus 1/4 filxhan ujë për të shpëlarë jar)
- 2 kanaçe (6.5 ounces) clams copëtuar në lëng
- 1 linguine paund (ose makarona spageti ose fettuccine)
- Kripë për shije
- 1/4 filxhan basil të freskët (ose majdanoz italian), copëtuar
- Opsionale: parmesan i integruar
Si ta Bëni
- Shtoni vaj ulliri, hudhra, ari, kaperi dhe piper i kuq në një tigan të madh, dhe ndizni nxehtësinë në mes. Kur hudhra fillon të ftohtë, dhe para se të fillojë të ngjizet, shtoni verën. Gatuaj derisa vera të zvogëlohet me rreth gjysmën.
- Llokoçis në salcë domate, clams dhe lëng. Sillni një zierje të butë mbi nxehtësinë e ulët. Shtypni herë pas here. Vumë makaronat sipas udhëzimeve në pako. Drain, por mos shpëlarje. Shtoni spaghetin përsëri në tenxhere në të cilën është gatuar, dhe derdh mbi salcë grilë, dhe borzilok. Hidhni me darë për të veshur makarona me salcë. Cover dhe le të ulen për 2 minuta për të absorbuar flavors. Shijoni dhe shtoni me kripë nëse është e nevojshme. Shërbyer nxehtë me Parmesan nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 661 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 18 mg |
| sodium | 498 mg |
| karbohidratet | 111 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 29 g |