Një recetë e madhe për gjoksin e pulës. Birra shton një shije të bukur delikate që komplikon ëmbëlsinë e melasë dhe shkëlqimin e kanellës. Një shtesë e madhe për sallatë, sanduiçe, përfundon, ose shërbehet vetëm me oriz ose perime të pjekur në skarë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gjini pule
- 1/2 filxhan / 120 ml birrë, ale punon më mirë
- 1/4 filxhan / 60 ml ketchup ose salcë domate
- 1 lugë gjelle / 15 ml melasë
- 1 lugë çaji / 5 ml qepë pluhur
- 1 1/2 lugë / 7,5 ml kripë deti
- 1/4 lugë çaji / 1,25 ml kanellë
- 1/4 lugë çaji / 1,25 ml piper i zi terren i trashë
Si ta Bëni
Kombinoje përbërësit e marinadës në një tas të mesëm. Vendi gjinjtë e pulës në një qese plastike të mbyllur. Shtoni marinadën në pulë, qese të vulosura dhe lejoni të marinoni në frigorifer për 2-4 orë. Ngrohni skarë për ngrohjen mesatare të lartë. Hiqni pulën nga qesja dhe hidhni marinadën. Vendi në skarë dhe kuzhinier për 8-9 minuta në secilën anë. Kur pjesa më e trashë e mishit arrin 165 gradë F / 75 gradë C, hiqni pulën nga vuaj, le të pushoni dhe të shërbeni.
Gdhendni në feta dhe shtoni në salads, përfundon, dhe në enët makarona.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1223 |
| Fat i shëndoshë | 70 g |
| Fat i ngopur | 20 g |
| Fat i pangopur | 28 g |
| kolesteroli | 418 mg |
| sodium | 1,352 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 132 g |