"Boil-up" është një metodë Maori e gatimit që boils perime rrënjë të tilla si Kumara dhe patate, puha dhe spinaq në një stock mish derri. Dumplings, i njohur gjithashtu si "doughboys", zakonisht shoqërojnë vakt për të thithur mirësinë soupy.
Në recetën time, unë kam përfshirë një fileto të mprehtë derri në supë dhe disa gnashë me gëzof butternut .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 bunch e lakërishtë
- 1 fileto derri
- 1 kumara (patate e ëmbël, e mbuluar me qime dhe diced)
- 1/2 qepë e bardhë
- 6 domate baby
- 3 qepë të pranverës (të prera hollë)
- 1 lugë gjelle cilantro (afërsisht copëtuar)
- 1 litër të aksioneve organike të pulave
- 2 gota ujë
- 1 lugë çaji kripë deti
- 1 grumbull dumplings para-bërë kungull
- 1/2 kilogram eshtra derri
Si ta Bëni
- Add stock pule, 2 gota e ujit dhe kockave të derrit në një tenxhere të madhe të aksioneve. Sillni në vlim dhe ziejnë për 1 orë.
- Thith lakërishtë në ujë të ftohtë për rreth 10 minuta dhe pastaj shtrydh atë për të hequr qafe lëngje të hidhura. Le menjane.
- Shtoni kumarën, 1/2 qepë të bardhë, domate dhe qepë të pranverës në stokun e supës. Ziej për 15 minuta.
- Pritini fileto derri në feta 1 inç dhe shtoni në stok. Shto kripë dhe nxehtësi të ulët dhe mbuloni tenxhere. Pirja e butë për 15 minuta.
- Së fundi, shtoni cilantro copëtuar dhe lakërishtë dhe llokoçis mirë. Hiqni kockat e derrit nga stoku dhe hidhni.
- Për të shërbyer, vendosni dumplings para-bërë kungull në një tas supë së bashku me mish derri dhe perime. Rrudhoseni supën e nxehtë mbi mishin dhe perimet dhe zbukurojeni me qepë me feta të pranverës.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 337 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 101 mg |
| sodium | 176 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 36 g |