Një recetë e famshme Szechuan - emri Ma Po Tofu është përkthyer përafërsisht si "beancurd gjyshja pockmarked", e quajtur për grua e vjetër që me sa duket shpiku gjellën.
Më shumë Recipes Tofu
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 pound tokë mish derri
- 1 kile tofu te rregullt (fortesia e mesme)
- 1 leh (ose 3 qepje të gjelbra)
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji Fasule kineze të kripura të zeza (
- fasule të zeza fermentuara , të quajtura edhe fasule të zeza kineze; ose për të shijuar)
- 1 lugë gjelle ngjitës fasule (ose për të shijuar)
- 3 lugë të aksioneve (supë pule)
- 1 lugë gjelle miell misri
- 2 lugë ujë
- 2 lugë
- salcë soje të lehta
- 1 dash piper Szechuan (ose të shijoni)
- 2 deri 3 lugë vaj (për tiganisje, sipas nevojës)
- Për Marinadën:
- 1 1/2 lugë niseshte tapiokë (mund të zëvendësojë misër)
- 2 lugë
- salce soje
Si ta Bëni
- Përzieni përbërësit e marinadës. Derdhni mish derri për rreth 20 minuta.
- Pritini tofu (gjalpë fasule) në kube katrore 1 cm (1 cm), dhe zbrazni (hidhni në ujë të vluar) për 2-3 minuta. Hiq nga uji i valë dhe ikjes.
- Pritini copë ose qepë të gjelbër në gjatësi të shkurtër.
- Nxehtësia wok dhe shtoni vaj. Kur vaj është gati, shtoni derri marinuar. Llokoçis derr mish derri derisa ngjyra errësohet. Shtoni kripë dhe llokoçis. Shtoni fasulet e zeza të kripura . Mash fasule me një qërim gatim derisa ata të përzierë mirë me mish. Shto paste paste chili, pastaj të aksioneve, gjizë bathë, dhe leek ose qepë të gjelbër.
- Kthejeni nxehtësinë. Gatuani për 3 - 4 minuta.
- Ndërsa gatuani, përzierini misër , ujë dhe salcë soje së bashku. Shtoni në wok dhe nxisni butësisht. Shërbyer me piper i freskët Szechuan.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 469 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 49 mg |
| sodium | 2,021 mg |
| karbohidratet | 26 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 45 g |