Ky është një marinadë fantastike aziatike e frymëzuar për çdo lloj mishi ose perime. Nëse përgatitni një sasi të madhe të mishit, thjesht dyfishoni ose trefishoni recetën e marinadës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan / 60 ml
- salce soje
- 1/4 filxhan / 60 ml mjaltë
- 1/4 filxhan / 60 ml sherry të thatë
- 1/4 filxhan / 60 ml salcë djegës
- 2 lugë çaji / 10 ml piper i zi
- 2 lugë çaji / 10 ml xhenxhefil (i freskët i integruar)
- 1 lugë çaji / 5 ml kineze pesë-erëz spice
- 1 hudhër karafil (i grirë)
Si ta Bëni
1. Kombinoje të gjithë përbërësit në një tas xhami ose plastike.
2. Përdoreni menjëherë ose ruani në një enë hermetike në frigorifer deri në 5 ditë pas përgatitjes. Marini mish të kuq për 6 deri në 24 orë, pulat për 2 deri në 12 orë, dhe perimet për 1-2 orë. Peshojini peshk dhe ushqim deti për 15 deri në 30 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 560 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 7.552 mg |
| karbohidratet | 127 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 23 g |