Një fshesë klasike e mustardë që me të vërtetë qëndron në mish, është ideale për të dy derrat dhe brinjët e tërhequr. Nëse dëshironi të ndryshoni aromën e fërkimit, provoni të përdorni mustardat e ndryshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota / 475 ml Dijon mustardë
- 1 filxhan / 240 ml majdanoz (i grirë)
- 1/2 filxhan / 120 ml lëvozhgë e thatë portokalli (ose lëvozhgë e thatë limoni)
- 1/2 filxhan / 120 ml gjethe rozmarine (grimcuar)
- 1/4 filxhan / 60 ml piper i zi
- 1 lugë gjelle / 15 ml kripë
Si ta Bëni
- Përzihet së bashku. Shitore në frigorifer në një enë hermetike. Mund të ruhet deri në 10 ditë pas përgatitjes fillestare.
- Aplikoni fshij në mënyrë të barabartë mbi brinjët në një shtresë të njëjtë.
Përdoreni këtë rub për:
- Brinjë Barbecue në duhanxhi
- Brinjë Barbecue në një Grill qymyr druri
- Barbecue Ribs në një Grill Gas
- Barbecue Ribs në Oven
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 31 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 698 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 2 g |