Shumë njerëz blejnë salcë të blera nga dyqani dhe e mjekojnë atë ashtu siç e pëlqejnë. Ja një version bazë për të provuar herën tjetër kur jeni duke pjekur në skarë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 shishe dyqan-blerë salcë Barbecue (shumëllojshmëri të thjeshtë punon më mirë)
- 1/4 filxhan (60 ml) sheqer kafe
- 1/4 filxhan (60 ml) ketchup
- 2 lugë çaji (10 ml) melasë
- 1 1/2 teaspoons (7.5 ml) uthull musht
- 1 lugë çaji (5 ml) pluhur qepë
- 1 lugë çaji (5 ml) salcë e nxehtë
Si ta Bëni
1. Vendi salcë shishe dhe sheqer kafe në një tigan të madh. Le të përzierje të vijë në një çiban pak. Ulja ngrohjes dhe le të ziej për 2 deri në 3 minuta, nxitje herë pas here.
2. Shto ketchup, melasë, uthull mishi, pluhur qepë, dhe salcë e nxehtë. Llokoçis dhe le të ziej për 5 deri në 6 minuta të tjera.
3. Hiq nga nxehtësia dhe përdorimi. Nëse bëni përpara kohe, piqni salcën në temperaturën e dhomës dhe vendosni në një enë hermetike.
Mbajeni në frigorifer deri në 5 ditë pas përgatitjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 34 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 164 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |