Buding bullgare, oriz puding , është një nga desserts më të shërbyer në vendin ballkanik të Bullgarisë. Ajo që e përcakton atë nga budset e tjera të orizit është shtimi i zhurmës së limonit dhe garniturës së një fëstëk dhe rose petali. Uji i kuq dhe vaji i trëndafilave përdoren në shumë enë bullgare.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan oriz të bardhë të shkurtër
- 3 lugë sheqer
- 3 3/4 filxhanë qumështi i plotë
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1 shkop kanellë
- 1 zhurmë shirit limoni
- Opsionale: fistikë dhe petals me trëndafila
Si ta Bëni
- Vendi oriz, sheqer, qumësht, gjalpë, kanellë dhe çakëll në një tigan të madh me peshë të rëndë.
- Cook mbi ngrohje shumë të ulët, nxitje shpesh, por nuk e le të valoj, për 45 minuta deri në 1 orë ose derisa butë, i trashë dhe oriz është i butë. Hidhni shkopin dhe kanellën e kanellës.
- Shërbyer ngrohtë ose në temperaturën e dhomës garnitur me gjysmën e fishekëve të granatuar dhe petals trëndafili (nëse dëshironi).
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 320 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 38 mg |
| sodium | 100 mg |
| karbohidratet | 41 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 9 g |