Muffins Cornbread janë zgjedhje e përkryer për të shërbyer me enët bathë, djegës, ose zarzavate.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan miell
- 1 1/2 filxhanë miell misri të verdhë
- 2 lugë sheqer (pak a shumë, për shije)
- 2 teaspoons pjekje pluhur
- 1/2 lugë çaji sode buke
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1 1/4 gota dhallë
- 1 vezë të madhe
- 4 lugë gjelle gjalpë (të shkrirë dhe të ftohur)
Si ta Bëni
- Grease një pan 12-filxhan kifle. Furrë ngrohëse në 400 °.
- Në një tas, kombinoni miellin, miellin e drithërave, sheqerin, pluhurin e pjekjes dhe kripën.
- Në një tas përzierës, futni së bashku dhallë, vezë dhe gjalpë.
- Hidheni përzierje të thatë në përbërësit e lagësht dhe nxitni derisa të njomeni.
- Mbushni gota me kifle rreth 2/3 të plota.
- Piqni për 13 deri në 15 minuta, derisa muffins të fillojnë të ngjyrosen në krye.
Receta të ngjashme
- Muffins misri Creole
- Muffins Whole Grain Cornbread
- Muffins Corn Misër Krem Krem
- Misër Jalapeno Muffins
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 177 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 88 mg |
| sodium | 313 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 5 g |