Ky tender i pjekur i pulave ka shije të recetave si lloji i shtambave të pulave që do të merrni në një restorant. Por ju nuk keni për të skuqura këto tenderë crispy për të marrë atë shtresë e mrekullueshme crispy. Croutons crushed japin këto tenderë cilësi e tyre të bukur. Fëmijët e duan këtë recetë. Shijoni me mustardë mjaltë ose ketchup për zhytje.
Mos Miss: Mirë Recipes Chicken Ever
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë vaj ulliri
- 4 gota croutons hudhër
- 2 vezë të mëdha
- 1 lugë çaji uji
- Dashes e salcë të nxehtë
- 1/2 miell filxhan
- Dash i kripës kosher dhe piper i zi
- 2 pounds tenderë pule
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 425 gradë F. Vajguri ulliri zhytet në një fletë të madhe për pjekje (krahasoni çmimet).
- Vendi croutons në një procesor ushqim (krahasoni çmimet). Pulsi derisa croutons form crumbs. Hidh në një pjatë të madhe ose gjellë të cekët. Le menjane.
- Në një tas të mesëm, vërshoni vezë, ujë dhe salcë të nxehtë së bashku. Le menjane.
- Mblidhni miell me kripë dhe piper. Përhapeni në një pjatë të cekët ose pjatë të madhe. Le menjane.
- Ofroni tenderët e pulës me kripë dhe piper.
- Bëni një stacion buke duke rreshtuar pllakat në rendin e mëposhtëm: 1) pjatën e pjekjes, 2) copëzat e copëtuara, 3) përzierjen e vezëve, 4) miellin e kalitur, 5) tenderët e pulave. Duke përdorur mbajtëset e vegjël , hidhni tenderët e pulave në miell, shkundni tejkalimin, pastaj përzierjen e vezëve, pastaj rrokulloni tenderët e pulave në croutons grimcuar dhe vendoseni në fletën e përgatitur për pjekje.
- Piqni ofertat 7 minuta. Kthejeni, dhe piqni një tjetër 5-8 minuta derisa tenderët e pulës janë të freskët dhe të gatuar.
Shijoni me mustardë mjaltë ose ketchup për zhytje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 896 |
| Fat i shëndoshë | 48 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 22 g |
| kolesteroli | 416 mg |
| sodium | 871 mg |
| karbohidratet | 38 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 73 g |