Kjo salcë e kile është bërë me speca të thata të thata. Përdoreni këtë salcë të thjeshtë me enchiladas, ose përdorni atë me peshk i pjekur në skarë ose pulë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 tharë ancho chiles
- 1/4 filxhan qepë (copëtuar)
- 1 lugë gjelle vaj vegjetal
- 2 domate të vogla (peeled dhe copëtuar)
- 1/4 filxhan rrush të thatë
- dash oregano gjethe të thata
- dash qimnon
- 2 gota supë pule
Si ta Bëni
Thith peppers ancho në ujë të nxehtë për 15 minuta. hiqni rrjedh dhe fara; pres. Sauté copëtuar chiles dhe qepë në vaj perimesh deri tenderit. Shtoni domate, rrush të thatë, qimnon, rigon dhe supë pule; zierje 10 minuta më gjatë.
Transferimi në një blender dhe përzierje deri sa salcë është e qetë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Gjelbër Kili Macaroni dhe djathë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 27 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 92 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |