Shpejtë dhe flavorful, këto patate të ëmbla të shkojnë e madhe me mish derri apo proshutë, dhe unë si ata me qengj. Një shurup pak panje dhe lëng portokalli jazz deri këto patate e ëmbël pure.
Vyshk ose avull patate e ëmbël dhe pastaj pure me shurup dhe seasonings.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/2 deri 3 £ patate të ëmbla
- 1/4 filxhan shurup panje, të errët ose klasa B nëse është e mundur
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/8 lugë çaji piper i freskët i zi
- 2 lugë lëng të freskët portokalli
- 2 lugë gjelle gjalpë
Si ta Bëni
Hiq patatet e ëmbla dhe prerë në feta 1 inç. Në një tigan ose tigan të thellë, sillni pak centimetra të ujit në një çiban. shtoni patatet e ëmbla, mbuloni enën, dhe përgatitini për rreth 12 deri në 15 minuta, ose deri sa të jetë shumë e butë. si alternativë, feta me avull mbi ujë të zier në një tigan të mbuluar.
Vendos patatet e ëmbla në një tas të madh dhe shtoni shurup panje, kripë, piper, lëng portokalli, dhe gjalpë. Mash ose rrahur deri mirë përzier.
Shijoni dhe rregulloni erëza sipas nevojës.
Shërben 6.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Patate të ëmbla të lustruara me Brown Sugar
Patate të ëmbla të ëmbla me kripë
Thjerrëzat me patate të ëmbla dhe Kale
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 259 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 84 mg |
| karbohidratet | 53 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 4 g |