Kjo salcë remoulade është një alternativë e shkëlqyer për salcë viçi ose salcë koktej . Është shtesa klasike për kamzhikët ose sanduiçe të poçarit të karkalecave, dhe është e mrekullueshme me varietetet e tjera të peshkut të pjekur ose prodhimeve të detit. Ai e bën edhe një pirun të shkëlqyer të hamburgerit!
Remoulade është një salcë ose salcë me origjinë franceze. Salcë shpesh përmban rrikë dhe një salcë remoulade stil i New Orleans ndonjëherë përmban vezë të ziera të ziera.
Ky version nuk përdor rrikë, por mos ngurroni të shtoni rreth 1 deri në 2 lugë nëse dëshironi. Turshi i copëtuar me kokrriza, kaperi dhe sena shtoni shije të mahnitshme për majonezën dhe aroma është e ngjashme me salcën e tartarit.
Nëse nuk mund t'i gjeni kornizat, përdorni turshi të copëtuar të thartuar ose kopër ose hidhërim.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan majonezë
- 1 lugë 1/2 lugë cornichon (copëtuar imët, ose
- miell i shijshëm shijon shijon)
- 1 lugë çaji kaperi (copëtuar imët)
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 1 lugë gjelle mustardë (djegës kafe ose kokrra Dijon)
- 2 lugë çaji majdanoz (të freskët, copëtuar)
- Opsionale: 1/4 lugë çaji dragua (fletë e tharë)
- 1 dash hot salcë (ose për shije)
- 1 kripe kripë (ose për shije)
Si ta Bëni
- Kombinoje majonezë, misri të copëtuar ose shijon, kaperët e copëtuar, lëng limoni, mustardë, majdanoz dhe dragua, nëse përdorni.
- Shijoni dhe shtoni salcë të nxehtë dhe kripë, sipas nevojës.
- Mbuloni dhe ftojeni salcën remoulade derisa të shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 146 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 9 mg |
| sodium | 225 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |