Kjo recetë banane tarat tatin është një ëmbëlsirë e lehtë për të bërë në një njoftim të shkurtër. Bananet e pjekura janë gjithmonë në stinë dhe pasta e ngrirë mund të gjenden në shumicën e dyqaneve ushqimore. Tërhiqeni pastë e pjekur për të shkrirë, ndërsa ju fetë banane dhe zierje salcë rum. Më e mira nga të gjitha, kjo recetë është shumë falëse. Nëse thjesht nuk keni kohë për të bërë salcë rome franceze , përdorni salcën e karamelit të blerë në dyqan, me një sasi të vogël të kanellës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 fletë pasta të ngrira
- 2 lugë gjelle gjalpë
- ½ filxhan salcë rum
- 3 banane, prerë në mënyrë të tërthortë në feta ½-inch
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 425 gradë. Duke punuar në një sipërfaqe të pastër, rrotulloni brumin e pjekjes në një rreth 11 inç dhe ngrini.
Shkrihet gjalpi në një tenxhere 10-inch ovenproof. Shto salcë rum dhe të sjellë në një zierje. Hiqni nga nxehtësia dhe vendosni feta banane në një shtresë të vetme në salcën e rumbullës rum. Mbylle pastë mbi banane, montim mbulesë deri anët e tigan. Piqni në furrën e nxehur për 22-25 minuta, derisa pastëza të kthehet në ngjyrë kafe të artë.
Ftoheni taratin në tigan për 30 minuta përpara se ta ktheni atë në një pjatë shërbyese.
Kjo recetë banane tarat tatin e bën 8 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 279 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 8 mg |
| sodium | 79 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |