Piperade, një salcë me salcë domate dhe piper me aromë nga rajoni Baske i Francës mund të përdoret si një përbërës i zierjes ose një zbukurim në një pjatë të përfunduar. Ky recetë përdor një sasi shumë të vogël të sheqerit të grimcuar, të mbushur me tangën e mprehtë të domate dhe speca.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë
- vaj ulliri ekstra të virgjër
- 1 qepë e madhe spanjolle, copëtuar
- 1 piper zile jeshil, mbjellë dhe copëtuar
- 1 piper i kuq i zier, i mbjellur dhe copëtuar
- 2 speca Anaheim, seeded dhe finely copëtuar
- 2 karafil hudhër, grimcuar dhe copëtuar imët
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji
- paprika e ëmbël
- 1/8 lugë çaji piper i zi
- 1/4 lugë sheqeri të grimcuar
- 1 15-ons mund të petite domate diced
Si ta Bëni
- Ngrohni vajin e ullirit në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare.
- Hidhni qepën, specat, hudhrat, kripën, paprikat, piperin e zi dhe sheqerin, duke nxitur herë pas here, për 10 minuta, derisa të mbillen perimet.
- Shto domate në perimet e gatuara dhe zierje përzierjen, zbuluar, për 15 minuta, derisa shumica e lëngjeve është avulluar dhe salcë është e trashë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 68 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 6 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |