Bukë irlandeze sode është e papërmbajtshme lehtë për t'u bërë, dhe pa maja ose një rritje të gjatë, gjithashtu shumë të shpejtë. Mielli irlandez është shumë i butë dhe është i vështirë për pjekjen e bukës së majave, kështu që zhvillimi i një bukë duke përdorur sode buke.
Buka mund (dhe ishte) e bërë me të gjithë miellin e bardhë, por brumi është i vështirë për tu trajtuar kështu që unë preferoj një përzierje të të dyve. Për një bukë të lehtë punoni shpejt dhe mos e tejkaloni procesin. Një dorë e lehtë do të garantojë sukses.
Buka sode mund gjithashtu të bëhet duke përdorur miell tërthortë / kokërr dhe është i njohur edhe si bukë gruri
Çfarë do t'ju nevojitet
- 9 oz / 250g miell të bardhë të fortë
- 9 oz / 250g miell gruri wholegrain
- 1 ½ lugë kripë
- 1 ½ tik bikarbonat i sode
- 18 лl / 500ml dhallë
Si ta Bëni
Nxeheni furrën në 200 ° C / 400 ° F / gaz 6
- Në një tas të madh, përzieni së bashku miellin, kripën dhe bikarbonat e sode. Shto dhallë dhe llokoçis për të formuar një brumë të lirshëm.
- Pastrojeni lehtë sipërfaqen e punës me miell dhe nxirrni brumin. Gatuaj brumin me butësi deri sa të qetë.
- Forma brumin në një top dhe copëtojeni në afërsisht 5cm / 2in trasha. Duke përdorur një thikë të mprehtë lehtë prerë sipërfaqen e brumë në formën e një kryq.
- Vendi brumë në një fletë të pjekur me greased dhe piqni në furrë për 30-35 minuta derisa të rritet mirë dhe një ngjyrë kafe të lehta.
- Lëreni të ftoheni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 186 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 5 mg |
| sodium | 498 mg |
| karbohidratet | 31 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 6 g |