Në Irlandën e Veriut buka me kafe kafe njihet si bukë gruri, në jug, buka sode ka tendencë të bëhet me miell të bardhë.
Mielli irlandez është shumë i butë dhe është i vështirë për pjekjen e bukës së majave, kështu që zhvillimi i një bukë duke përdorur sode buke.
Buka e sodës tradicionalisht do të piqej në një pjata të nxehtë të hedhur hekuri mbi një zjarr të hapur torfe. Buka e mbushur me sode do të ishte e gatuar në një raund me një indentation marking lagjet; çdo tremujor kur thyer, të nxehtë dhe të ngrohtë quhet një farl.
Sot, bukë është pjekur në furrë me rezultate të qëndrueshme, një dorë e lehtë është ende e rëndësishme, megjithatë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 500g 1lb 2 oz miell gruri kokërr
- 1 ½ lugë kripë
- 1 ½ tik bikarbonat i sode
- 500ml / 18 lesh dhome
Si ta Bëni
Nxeheni furrën në 200 ° C / 400 ° F / gaz 6
- Në një tas të madh, përzieni së bashku miellin, kripën dhe bikarbonat e sode. Shto dhallë dhe llokoçis për të formuar një brumë të lirshëm.
- Pastrojeni lehtë sipërfaqen e punës me miell dhe nxirrni brumin. Gatuaj brumin me butësi deri sa të qetë.
- Forma brumin në një top dhe copëtojeni në afërsisht 5cm / 2in trasha. Duke përdorur një thikë të mprehtë lehtë prerë sipërfaqen e brumë në formën e një kryq.
- Vendi brumë në një fletë të pjekur me greased dhe piqni në furrë për 30-35 minuta derisa të rritet mirë dhe një ngjyrë kafe të lehta.
- Lëreni të ftoheni.
Gëzoni feta të trasha me gjalpë. E përsosur për një çaj pasdite .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 310 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 9 mg |
| sodium | 391 mg |
| karbohidratet | 59 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 13 g |