Oatcakes janë në Skoci se çfarë është një baguette për francezët. Ëmbëlsirat e sheshta të bëra kryesisht nga tërshëra, për shekuj me radhë, janë konsideruar si bukë skoceze kombëtare. Ata janë të shpejtë dhe të lehtë për të bërë dhe të bëjnë një meze të lehtë të shijshme ose shoqërim me djathë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4oz / 125g mesatare e bollgur (plus ekstra për trazim)
- 1/2 tsp. bikarbonat sode
- 1 kripë majë
- 2 tsps. yndyrë (patë ose proshutë, i shkrirë)
- 1 tbsp. ujë i nxehtë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 375F / 190C / Gas5
- Në një tas të madh përzieni së bashku bollgur, kripë dhe bikarbonat e sode. Pastaj rreshkisni në yndyrën e shkrirë dhe llokoçis fort në një paste të trashë, shtoni ujin e nxehtë dhe përzieni përsëri.
- Pritini paste në dy topa të vogla, spërkate një sipërfaqe pune me bollgur dhe rrokulliset çdo top në sipërfaqe për të veshur dhe për të parandaluar fërkimin. Gatuaj çdo top për disa minuta derisa përzierja fillon të thahet pak dhe ndalon të ngjitet në sipërfaqe. Shtoni pak më shumë bollgur sipas kërkesës, por përdorni me masë, ju nuk dëshironi që ëmbëlsira të bëhet shumë e thatë.
- Roll çdo top në disk afërsisht ¼ "/ ½cm trashë, pastaj prerë në lagjet.
- Vendoseni në një fletë pjekje të pjekur dhe piqni për 30 minuta në furrë ose deri në ngjyrë kafe në skajet.
- Përndryshe, oatcakes mund të jetë i gatuar në një tigan të nxehtë, 3 minuta në çdo anë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 12 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 99 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |