Ky recetë e lehtë për krem ëmbëlsirash është natyrisht e përzier me çajin e koncentruar dhe çajin masala chai ("chai tea "). Ju mund ta përdorni atë si krem tortë, ose mund ta përdorni për cookies, cupcakes ose ëmbëlsirat e tjera.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 shkop / 1/2 filxhan gjalpë (temperatura dhomë)
- 1/2 tsp.
- kanellë (tokë)
- 1/2 tsp ekstrakt pjanil (i pastër)
- 1/4 tsp.
- arrëmyshk (tokë)
- 1/8 tsp.
- kardamom (tokë)
- 1/8 tsp. kripë (det)
- 2.5 gota sheqer (confectioners, analizohen)
- 4 tbsp. koncentrat të menjëhershëm chai (të tilla si Masala Chai Concentrate Tea Rishi)
Si ta Bëni
- Në një tas mesatar të përzierjes, krem të gjithë përbërësit përveç sheqerit të ëmbëlsirave dhe "çajit çaj" përqendrohen.
- Pasi që përzierja e gjalpë është e lehtë dhe me gëzof, filloni duke shtuar një sheqer që mbledh lugë gjelle në një kohë. Beat përzierje si ju shtoni sheqer, ose mundi atë derisa ajo është e qetë në mes të shtoni çdo lugë.
- Shtoni tri lugë të koncentratit chai. Mundi deri sa të qetë
- Shtoni më shumë koncentrat chai sipas nevojës për të arritur konsistencën e dëshiruar.
- Nëse dëshironi, ftohni krem ëmbëlsirën para se të përdorni atë për tortë akullore, cupcakes ose mallra të tjera të pjekura.
- Ky recetë kremëzimi mund të përgatitet deri në një javë më parë dhe të ruhet në një enë të mbyllur, frigoriferike.
- Ajo jep dy gota të përafërt të kremtimit, e cila është e mjaftueshme për të acar rreth një duzinë cupcakes ose një tetë-inch, dy shtresa layer tortë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 344 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 31 mg |
| sodium | 39 mg |
| karbohidratet | 63 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |