Kjo recetë e kajsisë është një ëmbëlsirë e lehtë dhe e shijshme. Kajshet e konservuara pastrohen dhe kombinohen me xhelatinë dhe sheqer. Përzierja e xhelatinës gjysmë të vendosur pastaj kombinohet me krem të freskët. Ky është një ëmbëlsirë e lehtë që familja juaj do të kërkojë përsëri dhe përsëri. Provoni me pjeshkë ose dardha!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 mund (16 ounces) gjysma kajsi, drenazhuar
- 1 zarf xhelozë unflavored, rreth 1 lugë gjelle
- 3 lugë ujë të ftohtë
- 2 lugë lëng limoni
- 1/3 filxhan sheqer
- 1 1/2 filxhan krem i rëndë ose i rrahur, i rrahur
Si ta Bëni
- Vendi kajsi në enë për blender; pure. Në një tas të vogël, zbutni xhelatinë në ujë të ftohtë.
- Në një tigan të mesëm, kombinoni pure kajsi, xhelatinë, lëng limoni dhe sheqer. Nxehtësia mbi nxehtësinë e ulët derisa xhelatina dhe sheqeri të treten. Ftoheni për rreth 30 minuta.
- Dele në krem të nxehur; derdh përzierje në një 4-filxhan myk ose tas. Recetë frigorifer kajsi deri në firmë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 126 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 17 mg |
| karbohidratet | 24 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |