Kjo fillon me një kuti dhe puding të paketuar dhe është xhupuar me rum kokosit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Për tortën:
- 1 spërkatje me gërshërë
- 1 18,25 ons paketë përzierje të verdhë tortë
- 1 filxhan rum (Malibu®)
- 1/2 filxhan vaj perimesh
- 1 3.4 ons pudding paketë vanilje çastit dhe përzierje mbushje byrek
- 4 vezë
- Për Glaze Rum:
- 1 filxhan sheqer kafe (e mbushur, e artë)
- 1/4 filxhan uji
- 1 gjalpë shkop
- 1/4 filxhan rum (Malibu®)
Si ta Bëni
Përgatitja e cake:
Vendosni raftin në qendër të furrës dhe ngroh paraprakisht në 325 gradë F.
Spërkoni një pan 10-inch (12-cup) bundt me llak nonstick . Përdorni një mikser elektrik, rrah, rum , vaj vegjetal, përzierje puding , dhe vezë në një tas të madh për 2 minuta. Transferoni gatuaj në pan të përgatitur.
Piqni derisa një kruese dhëmbësh futur në qendër të del jashtë pastër, rreth 45 minuta. Tortë të ftohtë në tigan për 20 minuta. Kthejeni tortë në pjatë, pastaj hiqni me kujdes pan.
Lejoni që tortë të ftohet tërësisht.
Përgatitja e Glazës së Rumit:
Ndërkohë, llokoço sheqerin dhe ujin në një tigan të mesëm të rëndë mbi nxehtësinë e mesme të lartë derisa sheqeri të shpërndahet. Shtoni gjalpë. Ziej derisa përzierja të ngjitet dhe është e shurup, nxitje shpesh, rreth 5 minuta. Hiqeni tiganin nga nxehtësia dhe lëvizni në rum. Cool lustër krejtësisht. Thjerrëzat lustrojnë në mënyrë të barabartë mbi tortën e ftohur dhe shërbejnë.
Burimi i recetës: Gatim gjysmë shtëpi nga Sandra Lee (Miramax Books; Hyperion)
Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 468 |
| Fat i shëndoshë | 28 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 110 mg |
| sodium | 99 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 8 g |