Kiopoolu është një përhapje bullgare e patellxhan-piper i përdorur si një meze në bukë ose si një shoqërim me mish të pjekur në skarë. Është e ngjashme me ajvarin kroat / serb, përveç specat e gjelbër që përdoren në vend të të kuqve dhe shtohen domatet.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 pounds patëllxhan (larë dhe përgjysmuar gjatësi)
- 2 speca të gjelbra (larë, mbjellur dhe përgjysmuar)
- 3 lugë vaj ulliri
- 2 domatë romë të pjekur (të larë, të mbjellura dhe të prera imët)
- 3 lugë majdanoz të copëtuar të freskët (ose koriandër, ose nenexhik për një aromë të Lindjes së Mesme)
- 2 karafil hudhër (grimcuar)
- 2 lugë uthull të kuq-verë
- 3/4 lugë çaji kripë (ose të shijoni)
- Opsionale: lëng limoni për shije
Si ta Bëni
- Broil patellxhan dhe speca, me siperfaqe me lekure, derisa te nxirren. Transferoni në një tas të ngrohjes dhe mbuloni me përfundimin e plastikës në avull për 10 minuta.
- Kur ftohtë të mjaftueshme për të trajtuar, hiqni lëkurat.
- Patellxhan pure dhe speca në një procesor të ushqimit deri sa të qetë. Ngadalë derdh vajin e ullirit përmes shiritit ushqimor dhe procesit derisa të përfshihet mirë.
- Përzierje transferimi në një tas të madh dhe shtoni përbërës të mbetur, përzier mirë. Sezoni për shije me kripë dhe piper të zi. Shërbejeni në temperaturë dhome me bukë ose mish të pjekur në skarë. Lëreni frigoriferin.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 112 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 228 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 3 g |