Ullinjve a la Madrilene ose në spanjisht, Aceitunas a la Madrileña, shërbehet në Spanjë si një tap ose për të shoqëruar një vakt. Ne pëlqejmë të shijojmë këtë pjatë me një baguette të freskët për të thithur salcë. Ajo mund të shërbehet gjatë gjithë vitit, por është veçanërisht e këndshme në verë. Kjo është një recetë e thjeshtë dhe e shpejtë, por ullinjtë kanë nevojë për një orë për të marinuar për aromë të plotë para se të shërbejnë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 £ ullinj (të mëdha, të pjekur, të zezë)
- 1/2 scallions pound
- 1/2 filxhan
- vaj ulliri (
- Spanjoll ekstra virgjëreshë )
- Disa dashes
- Piper i ëmbël spanjoll
- 1/4 filxhan
- uthull të kuq
- Kripë për shije
- Çikë e rigon (tharë)
- 1 hudhër karafil (copëtuar)
Si ta Bëni
- Shpëlaj ullinjtë në ujë të ftohtë dhe lejo që ato të kullojnë. Vendosni ullinj në një tas.
- Lani dhe shkurtojini skuadrat. Vendoseni në enë me ullinj.
- Vishen me vaj ulliri, uthull dhe kripë për shije. Mbani në mend se kur kombinohen vaj dhe uthull , raporti është përafërsisht dy pjesë vaj në një pjesë uthull. Ndajeni mirë.
- Sasi e vogël me piper i ëmbël spanjoll, oregano, dhe hudhër të copëtuar. Përzihet plotësisht. Marinojeni për një orë para se të shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 379 |
| Fat i shëndoshë | 34 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 25 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1,171 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 3 g |