Mousse çokollatë është ëmbëlsirë romantike franceze.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota krem të rëndë
- 4 yolks veze
- 3 lugë sheqer
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 7 ounces çokollatë çokollatë (shkrirë dhe mbajtur të vakët)
Si ta Bëni
- Nxehtësia 2/3 filxhan krem në tigan të vogël derisa ajo vetëm fillon të avull.
- Në një tas të veçantë , lëvizni së bashku yolks vezë dhe sheqer, dhe pastaj shtoni ½ krem të nxehtë, whisking vazhdimisht, derisa përzierje është e kombinuar tërësisht.
- Shtoni kremin e ngrohtë të vezës në kremën e nxehtë në tigan dhe përgatitni për ngrohje të ulët, duke nxitur vazhdimisht, derisa përzierja të arrijë 165 F në një termometër karamele digjitale.
- Hiqni nga nxehtësia dhe nxisni ekstraktin e vaniljes dhe çokollatën e shkrirë. Chill custard çokollatë tërësisht.
- Rrahni mbetur 1 1/3 gota krem në një tas të veçantë deri në majat e ngurta formë.
- Shpërndani tërësisht ½ filxhan të kastravecave në kremrat e çokollatës së ftohtë, dhe pastaj butësisht deleni në kremën e mbetur.
- Mousse me çokollatë është e gatshme kur kastrati i çokollatës është përfshirë plotësisht në krem whipped, dhe nuk tregon mermer.
- Shërbej i ftohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 818 |
| Fat i shëndoshë | 69 g |
| Fat i ngopur | 41 g |
| Fat i pangopur | 19 g |
| kolesteroli | 345 mg |
| sodium | 122 mg |
| karbohidratet | 37 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 15 g |