Gjithmonë mendojmë për zemrat e artisit të marinuar, por a keni provuar ndonjëherë dorën tuaj në pjekjen e tyre? Jo vetëm që e bën këtë të sjellë ëmbëlsinë e tyre natyrale, por kur pjekja e furrës, struktura e artichokës tërësisht shndërrohet në një version më të copëtuar dhe të karamelizuar të vetes së saj të lagur. Në këtë sanduiç, ne kombinojmë zemrat e artisit të pjekur dhe të artë me krem të butë dhe të pasur me çokollatë Mecox mes dy feta të lagështirës dhe një skuqje të fuqishme të piperit të nxehtë të mbushur me vaj ulliri. Ky sanduiç mund të tingëllojë i thjeshtë, por shijet janë tërësisht komplekse dhe emocionuese.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle vaj ulliri (piper ekstra ekstra i virgjër i nxehtë)
- 2 feta bukë (brumë)
- 3/4 filxhan çaj djathë (të tilla si çarçaf Mecox mirën Sag Harbor)
Si ta Bëni
- Filloni duke shtuar gjysmën e cheddar Mecox mbi një fetë bukë të shijshme. Më së shumti me zemrat e artichokës së pjekur dhe pjesën tjetër të çadrës.
- Mbaro me shtimin e fijes së lartë të bukës dhe spërkatjen e gjithë sanduiçit me vajin e ullirit të piperit të nxehtë. Le menjane.
- Nxehni një tigan të mesëm me shtresë hekuri ose shtyp panini mbi ngrohjen mesatare dhe shtoni në sanduiç të butter.
- Le të gatuaj sanduiç për disa minuta në njërën anë derisa kore të bëhet një ngjyrë kafe e artë dhe djathi ka filluar të shkrihet.
- Pasi njëra anë është e gatshme, butësisht rrokulliset sandviçin dhe përsëris derisa të gjitha djathrat të jenë shkrirë dhe anën tjetër është e njomë dhe e copëtuar si anën 1.
- Kur sandviçi është i gatshëm, hiqni atë nga nxehtësia dhe le të ulet për disa minuta para se të shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1118 |
| Fat i shëndoshë | 89 g |
| Fat i ngopur | 39 g |
| Fat i pangopur | 37 g |
| kolesteroli | 181 mg |
| sodium | 1,478 mg |
| karbohidratet | 32 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 48 g |