Mësoni të krijoni një sallatë tradicionale Cobb Salad-plot me proshutë të freskët, pulë të kalitur, dhe mounds të djathit blu, avokado, dhe vezë të ziera. Kjo është një sallatë "e përbërë", që do të thotë përbërësit janë rregulluar në sallatë në krahasim me të gjitha duke u hedhur së bashku. Fillimisht ishte një mënyrë për restorantin që thjesht të përdorte mbetjet, por shpejt u bë pjatë më e popullarizuar e Brown Derby.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 feta proshutë
- 3
- vezë të ziera (të nxehta dhe të copëtuara)
- 1 kokë salcë romaine (e copëtuar në copa të kafshimit)
- 4 gota pule gatuar (diced)
- 2 avokado të pjekur (peeled, pitted, and diced)
- 2 domate të pjekura të mesme (copëtuar)
- 4 ounces Djathë Roquefort (i shkrirë)
- 1/2 lugë çaji
- Dijon mustardë
- 1/4 filxhan uthull të kuq verë
- 1 lugë çaji salcë Worcestershire
- 1 hudhër karafil (grimcuar)
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji piper i freskët i zi
Si ta Bëni
- Fry proshutë derisa të freskët, kullimin në peshqir letre, dhe kur cool të mjaftueshme për të trajtuar, shkërmoqet dhe të lënë mënjanë.
- Organizoni një shtrat me marule në pllakat shërbyese. Organizoni vezë, proshutë, pulë, avokado, domate dhe djathë Roquefort në rreshta të drejta në krye të marule, duke mbuluar plotësisht sipërfaqen.
- Në një tas, futeni së bashku mustardë, uthull, salcë Worcestershire, hudhër, kripë dhe piper. Ngadalë rreshkitje në vaj ulliri whisking vazhdimisht për të formuar salcë. Hedhini salcë në mënyrë të barabartë mbi sallatë dhe shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 913 |
| Fat i shëndoshë | 66 g |
| Fat i ngopur | 17 g |
| Fat i pangopur | 35 g |
| kolesteroli | 286 mg |
| sodium | 597 mg |
| karbohidratet | 31 g |
| Fibër diete | 13 g |
| proteinë | 53 g |