Bëni krijues me mbushjen e këtyre kreshtave; Përdorni Nutella, banane, çokollata, luleshtrydhe, arra, etj. Mësoni teknikën e duhur për të bërë crepes është me rëndësi për recetën.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota
- miell gjithandej
- 2 gota qumësht
- 1/2 filxhan me ujë
- 6 lugë gjelle gjalpë, të shkrirë
- 3 vezë
- 4 lugë sheqer të grimcuar
- 1/4 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
- Përpunoni miellin, qumështin, ujin, gjalpën, sheqerin, vezët dhe kripën në një blender derisa përzierja të jetë e qetë.
- Shtoni qumështin 1/3 filxhan në një kohë, derisa qëllimi të jetë një konsistencë e lëngshme.
- Set gatuaj mënjanë për 20 minuta.
- Shkrihet një gjalpë pak në një tigan ose tigan të madh mbi nxehtësinë e mesme të ulët. Shto 3 lugë gjellë në tigan dhe vidhos derisa fundi i tiganit është i mbuluar me qëlloj.
- Gatuaj krepin për 1 minutë, ose derisa krepja të jetë lagështi pak sipër dhe e artë poshtë.
- Lyej skajet e krep, rrëshqisni shpatullën nën atë, dhe pastaj butësisht rrokullisni atë me kokë poshtë në tigan.
- Gatuani për 1 minutë dhe transferoni krepin e gatuar në një pjatë për t'u ngrohur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 146 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 71 mg |
| sodium | 156 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |