Kjo stewetop merak është lehtë për t'u përgatitur dhe ka shumë shije. Shërbejë merak me rrotullat e çrregullta ose biskota për një darkë të madhe të përditshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 deri 3 lugë vaj vegjetal
- 2 paund mish viçi të mishit, të prerë në kube 1 inç
- 2 lugë çaji kripë
- 1 fletë gji
- 1/4 lugë çaji gjethe të thata
- trumzë, i grimcuar
- 1 mund (10 1/2 ounces) të kondensuar
- supë viçi (përqendruar nëse përdoret në shtëpi)
- 3 1/4 gota ujë, të ndarë
- 4 karota të mesme, feta
- 2 patate të mesme, të cubed
- 12 qepë të vogla të bardha
- 1/4 filxhan misri misri
Si ta Bëni
- Në një tigan ose tigan të madh, ngrohni vajin mbi nxehtësinë mesatare. Shto viç; ngjyrosni mishin mirë në të gjitha anët.
- Shto kripë, gjethe gji dhe trumzë, së bashku me supë të kondensuar të mishit dhe 3 gota të ujit.
- Mbuloni dhe sillni një çiban.
- Ulja e nxehtësisë dhe ziej për 1 orë e gjysmë. Shto karrota, patate dhe qepë; zierje për rreth 30 minuta më shumë, ose derisa perimet të jenë të butë.
- Kombinoje miell misri dhe mbetur 1/4 filxhan ujë në një tas të vogël ose filxhan; llokoçis deri sa të qetë.
- Llokoçiseni përzierjen e misrit në merak. Sillni një çiban, duke nxitur vazhdimisht. Vlim për 1 minutë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 465 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 135 mg |
| sodium | 1.042 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 46 g |