Kjo është shija e fundit për shijen. Lëngu i mollës në këtë shëllirë jep një aromë të ëmbël për shpendët dhe është e përkryer për turqinë. Blej lëngun më të lirë të mollës që mund të gjeni, sepse nuk do të ketë rëndësi sa keni shpenzuar dhe do t'ju duhet shumë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kuart ujë
- 2 litra lëng molle
- 1 filxhan kripë tryezë ose 1 1/2 filxhan kosher kripë
- 1/2 filxhan
- kafe sheqer
- 10 karafilë të tërë
- 1 shkopinj kanellë
- 1 lugë gjelle peppercorns zi
- zest i një portokalli
Si ta Bëni
- Në një tenxhere të madhe kombinoni kripë, sheqer dhe një kuart të ujit. Sillni në një zierje, nxitje derisa kripa dhe sheqeri janë tretur plotësisht.
- Hiqeni enën nga nxehtësia dhe shtoni karafil, shkopinj kanelle, peppercorns dhe zest portokalli. Lejo ftohjen plotësisht, rreth 30 deri në 40 minuta. Shtoni ujë të mbetur (të ftohtë) dhe lëng molle. Ftoheni derisa të pinë ujë të ftohtë.
- Vendosni pulat në një enë të madhe plastike. Hidhni shëllirë mbi krye. Shpendë shëllirë për 1 orë për kile në frigorifer.
- Gërshetoni plotësisht gjithë shëllirë nga gjeldeti para gatimit. Kjo është jetike për të parandaluar gjelat nga provimi tepër i kripur. Për një shpjegim më të hollësishëm, shih artikullin tim mbi ngjizjen e një gjeldeti .
- Ndërsa kjo shëllirë është e përkryer për gjeldeti ose edhe pule, ju gjithashtu mund ta përdorni atë për roasts më të mëdha derri.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 42 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 7,078 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |