Ky kombinim elegant i një peshku bazë të bardhë si cod me një salcë të thjeshtë me bazë gjalpë është një pikë fillimi për çdo numër ndryshimesh. Provoni me peshk shpatë, gocë, fishkëllimë ose ndonjë peshk me përmbajtje relativisht të lartë yndyre, pasi peshqit e varfër janë më të prirur për t'u thatë kur pjeken.
Këtu është receta për salcë beurre blanc .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 fileta me 6 oz
- 1 lugë gjelle lëng limoni (lëngu prej rreth ½ limoni)
- 2 oz gjalpë i pakripur (½ shkop), shkrirë
- Kripë kosher (për shije)
- Piper piper i bardhë (për shije)
- 1 filxhan beurre blanc salcë
Si ta Bëni
- Ngrohni furrën në 350 ° F.
- Organizoni fileto të cod, lëkurën poshtë, në një fletë pjekje të veshur me një pecë silikoni pjekje.
- Me një furçë pastër ose edhe një peshqir letre, furçë fileto me lëng limoni dhe pastaj shkrirë gjalpë.
- Sezoni me kripë Kosher dhe me një majë të piper të bardhë - për sasinë e piper që ju mund të vini deri në mes të gishtit tuaj dhe gisht tregues.
- Piqni derisa peshku të jetë i errët dhe sapo fillon të bie, 10-15 minuta ose më shumë, duke pastruar një herë me gjalpë më të shkrirë rreth gjysmës së gatimit.
- Shërbej në krye me salcë të nxehtë beurre blanc.
Më shumë Peshk & Ushqim deti Recipes
- Pjekur Tilapia me Bacon
- Halibut brokeni me susam dhe xhenxhefil
- Recetë e zezë e zezë me gojën e përbërë
Enët Side të Lehta
Më shumë kurse kryesore
- Recetë për pjekjen e mishit të gjedhit
- Recetë me biftek të pjekur në skarë
- Bacon-përfundoi derri Tenderloin
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 266 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 116 mg |
| sodium | 883 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 35 g |