Ky recetë bazë crepe shijon tamam si crepes që gëzova në Kanada. Shpesh thuhet, "Ata shijojnë si ato që gjyshja ime e kishte bërë". Ata janë të mahnitshëm kur mbushen me pak krem të ëmbël, të palosur, dhe pastaj të rrënohet me shurup panje.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota qumësht
- 1 filxhan miell me gjithë qëllime
- 1 vezë
- 1 lugë gjelle gjalpë, i shkrirë
Si ta Bëni
Futni të gjithë përbërësit fuqishëm derisa mbushja e krepave të jetë plotësisht e qetë; lejo që ajo të pushojë në frigorifer për të paktën 20 minuta para se të bëhet në kreshtat.
Shkrihet një gjalpë pak në një tigan ose tigan të madh mbi nxehtësinë e mesme të ulët. Shto 3 lugë gjellë në tigan dhe vidhos derisa fundi i tiganit është i mbuluar me qëlloj. Gatuaj krepin për 1 minutë, ose derisa krepja të jetë lagështi pak sipër dhe e artë poshtë.
Lyej skajet e krep, rrëshqisni shpatullën nën atë, dhe pastaj butësisht rrokullisni atë me kokë poshtë në tigan. Gatuani për 1 minutë dhe transferoni krepin e gatuar në një pjatë për t'u ngrohur.
Bën 10 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 88 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 29 mg |
| sodium | 170 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |