Për një vakt të shpejtë dhe ushqyes, provoni këtë recetë të shijshme franceze të supë me thjerrëza. Me shumë pak përpjekje, mund të keni një version miqësor të buxhetit të këtij restoranti të preferuar në tavolinën tuaj në më pak se 45 minuta. Kjo supë e freskët e thjerrëzuar shtëpi mund të bëhet me perime, kështu që është edhe yndyra e ulët dhe vegani - një ofertë perfekte për një shumëllojshmëri të mysafirëve të darkës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë vaj ulliri
- 1 1/2 filxhanë qepë të copëtuara
- 1/3 filxhan selino finely copëtuar
- 2 karota të mesme, copëtuar
- 2 karafil hudhër, grimcuar dhe copëtuar
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji tharë trumzë
- 1/4 lugë çaji piper i zi terren
- 4 gota perimesh ose mish pule
- 1 1/4 gota thjerrëza, shpëlarë
- 14-ons mund të petite diced domate
- 2 lugë çaji uthull molle
Si ta Bëni
Në një tigan të mesëm, shajni qepë, selino, karrota dhe hudhër mbi nxehtësinë e mesme të lartë për 12 deri në 15 minuta. Sapo perimet sapo kanë filluar të bëhen kafe të lehta, shtoni kripën, thuprën e thatë dhe piperin e zi në tigan. Vazhdoni të gatuani dhe nxitni përzierjen për 1 minutë.
Shtoni zarzavate ose mish pule, thjerrëzat dhe domate me dics në tigan. Sillni supë në një çiban, dhe pastaj të zvogëlojë temperaturën paksa në mënyrë që ajo është simmering.
Zierje supë, mbuluar, për 30 minuta, derisa thjerrëzat janë të tenderit. Pure 1 3/4 gota supë me uthull mish dhe llokoçis përzierjen pure në supë. Shërbejeni supë të nxehtë ose ruani atë deri në tre ditë në frigorifer.
Ky recetë franceze e supë me thjerrëza bën 6 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 276 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 348 mg |
| karbohidratet | 44 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 16 g |