Marmalata e thjeshtë e gëlqeres përdor vetëm 3 përbërës. Receta është e lehtë, por planifikoni përpara për të thithur brenda natës për të hequr hidhërimin. Kjo recetë e bën të mjaftueshme për ju dhe për dhuratat e kuzhinës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 kilogramë (rreth 18) lime të mëdha persiane, të shqyera, të prera në shirita të hollë 2 inç të gjata
- 9 gota uji
- 6 £ (13-1 / 2 gota) sheqer
Si ta Bëni
Pritini peeled në gjysmë dhe shtrydh lëng. Vendos lëngun mënjanë.
Flak pulpë dhe farat nga gjysma e gëlqeres. Vendoseni në një thes me çokollatë. Vendoseni qesen, qumështin, lëngun dhe ujin në një tigan prej 6 katësh, pastaj mbuloni dhe lani brenda natës, ose rreth 8 orë.
Sillni përzierjen e ujit në një çiban dhe kuzhinierini rreth 2 orë, derisa lëkura të jetë e butë. Hiqeni çantën e thasëve. Shtoni sheqerin në tigan dhe llokoçisni për t'u shpërndarë.
Boil, nxitje shpesh deri në një termometër gatim arrin 220 gradë F.
Rrëshqitësen e qymyrit në kavanoza të pastra, duke lënë 1/4 inç të hapësirave të hapura. Kapak dhe vulë. Procesi për 10 minuta në një kazan të valë-ujë-dush. Rregullo për lartësi, nëse është e nevojshme.
Burimi i recetës: nga Carol W. Costenbader (Librat e Klasës)
Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 35 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 0 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |