Ky recetë e lehtë dhe e lehtë e marinadës përdor fuqinë acidike të lëng limoni për të ndihmuar në tenderimin dhe shijen e mishit. Është veçanërisht e mirë për shpendët si pule me rrotullime dhe si pulat dhe gjokset e Turqisë. Kjo marinadë piper limoni do të punojë si në furrë dhe në skarë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/3 filxhan lëng limoni
- 1/4 filxhan vaj perimesh
- 1/2 teaspoon piper i zi
- 2 lugë ujë
- 2 lugë çaji
- kopër (e freskët dhe e prerë përafërsisht)
- 1 lugë çaji kripë
- 1 hudhër karafil (i grirë)
Si ta Bëni
1. Shto lëng limoni në një tas dhe ngadalë lëvizje në vaj perimesh deri kombinuar mirë. Shtoni përbërësit e mbetur dhe vazhdoni të lëvizni për disa sekonda. Lëreni përzierjen të qëndrojë për 10 minuta para se të përdorni.
2. Marini gjinjtë e pulës për 2 orë, gjoksin e gjelit dhe pula të tërë për 4-6 orë.
3. Nëse bëni marinadë përpara kohe, ruani në një enë hermetike në frigorifer deri në 3 ditë pas përgatitjes.
Recetë e dyfishtë nëse përdorni më shumë se një zog.
Ju tani keni një pulë limoni të marinadës për përpjekjet tuaja të gatimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 738 |
| Fat i shëndoshë | 56 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 40 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 31 mg |
| karbohidratet | 58 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 10 g |