Ky salcë e djathë e thjeshtë e shndërron këtë brokoli të përditshme në një pjatë të lavdishme. Ju do ta keni gati në asnjë kohë, dhe gjithë familja juaj do ta dojë, fëmijët përfshihen. Për të parë atë, ju mund të përdorni ose spears ose florets të ngrira ose të freskëta brokoli.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 16 ounces hudhra ose florets të ngrira të brokolit, ose 1 kile floreta të freskëta të brokolit
- 12 ounces copëtuar, ose procesi i kubizuar djathë amerikan
- 2/3 filxhan qumësht
- 1/2 lugë çaji qepë pluhur
- Dash terren
- cayenne ose salcë piper i nxehtë, nëse dëshironi
- Kripë dhe piper i zi terren për shije
Si ta Bëni
- Avulli ose vlim brokoli pas udhëzimeve të paketës.
- Nëse përdorni brokoli të freskët, avulloni në një tigan të mbuluar mbi ujë të nxehtë për 4 deri 5 minuta, vetëm deri në tender.
- Në një tigan të mesëm ose saucier mbi ngrohjes mesme, kombinojnë përbërësit e mbetur. Nxehtësia, nxitje shpesh, derisa djathi është i shkrirë dhe përzierja është e lëmuar, rreth 7 minuta. Shijoni dhe shtoni kripë dhe piper sipas dëshirës.
- Pour salcë mbi brokoli rregulluar në një pjatë shërbyese ose në një tas, ose shërbejnë salcë veç e veç.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 108 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 13 mg |
| sodium | 500 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 11 g |