Dumplings gisht patate ose kartoflane kluski në polonisht, mund të hahet si një pjatë anash me gjalpë ose si kursi kryesor kur kombinohen me onions karamelized dhe proshutë të skuqur apo mish të tjerë të tymosur. Çdo rajon i Evropës Lindore ka një variant të kësaj gjelle.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota pure patate të nxehtë (të bëra nga 3 patate të mëdha)
- 1/3 filxhan thërrime gjobë bukë të thatë
- 2 yolks veze
- 3/4 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i zi
- 1/3 filxhan me miell gjithpërfshirës
- 2 të bardha vezë, rrahur deri ngurtë, por jo të thatë
Si ta Bëni
- Në një tas të madh, përzieni të gjithë përbërësit, sipas rendit të dhënë.
- Vendoseni përzierjen në një sipërfaqe të lehtë të floured. Gatuaj në miell shtesë nëse përzierja është shumë ngjitëse.
- Vendoseni një tenxhere të madhe të ujit të kripur në nxehtësi të lartë për të vluar.
- Ndërkohë, ndani brumë në gjysmë dhe rrokulliset në një cilindër të gjatë, trashësinë e një laps. Pritini në intervale prej 2 inç.
- Dumplings Drop në ujë të valë të kripur. Sillni ujë përsëri në një çiban dhe, sapo dumplings të rritet në sipërfaqe, kuzhinier 5 minuta.
- Duke përdorur një lugë me slotted, hiqni dumplings në një tas shërbyes. Shto gjalpë të shkrirë dhe crumbs bukë, nëse dëshironi.
Shënim: Një variant i kësaj pjatëje është të shtoni qepë të karamelizuar dhe proshutë të skuqur ose mish të tjerë të tymosur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 163 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 69 mg |
| sodium | 328 mg |
| karbohidratet | 24 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 7 g |