Kjo është një recetë e madhe për një salcë të trashë, të ëmbël, me Barbecue që ka një aromë fantastike. Ky salcë Barbecue është e përkryer për mish derri dhe shpezë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan ketchup
- 1 filxhan qepë (copëtuar imët)
- 3/4 filxhan
- shurup panje
- 1/4 filxhan lëng limoni
- 1/4 filxhan
- sheqer kafe (mbushur fort)
- 1/4 filxhan uji
- 2 lugë gjelle hudhër (copëtuar imët)
- 2 lugë gjelle salcë Worcestershire
- 2 lugë çaji limon zest
- 1/2 lugë çaji kripë
- Opsionale: 1/2 lugë çaji koriandër
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit e salcës në një tigan të madh. Sillni një zierje të mirë për rreth 15-20 minuta, të zbuluar, duke nxitur shpesh.
- Pasi të jetë gatuar dhe i trashë, hiqni nga nxehtësia. Le salcë cool për 10-15 minuta para se të përdorni.
- Nëse bëni disa ditë para kohe, le të përzierje të ftohet plotësisht, rreth 30 minuta. Shitore në një enë me kapak në frigorifer deri në një muaj. Ngroheni në mikrovalë për një minutë ose dy para se të përdorni në mish të pjekur në skarë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 19 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 40 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |