Gjalpë Matcha është një përzierje e çajit green gjelbër dhe gjalpë. Ajo ka një aromë të veçantë që është mjaft e zhdërvjellët për përdorim në gatim të pulave, peshqve dhe perimeve ose copëzave të muffins, dolli ose bagels.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 lugë gjelle gjalpë (temperatura dhomë)
- 2 teaspoons matcha jeshile
- pluhur çaji (në varësi të fuqisë së dëshiruar)
- Opsionale: 1 kripë majë (për shije)
- Opsionale: 1 sheqer çikë (për shije)
Si ta Bëni
Mix të gjithë përbërësit me një pirun deri në përzierje të plotë. Magazinoni në frigorifer në një enë hermetike deri sa të jeni gati për t'u përdorur.
Përdoret për gjalpë matcha përfshijnë:
- Zëvendësimi i gjalpit të rregullt në pjatat si Pulpi i Gjalpës
- Zëvendësimi i gjalpit të rregullt në Peshqit e Gjalpës
- Tastoni dolli, bagels, muffins ose Matcha Cupcakes
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 77 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 23 mg |
| sodium | 150 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |